Trijų kontaktų rozetės ar kištuko prijungimas yra labai atsakingas darbas. Mat neteisingai sujungus rozetės ar kištuko laidus prietaisas gali dirbti (elektros srovė jam tiekiama), tačiau tapti pavojingu. Be to, kai kurios klaidos sukuria nesaugią situaciją ne tik klaidingai prijungtos rozetės ar kištuko vartotojui, bet ir visame name.
Pati pavojingiausia klaida – fazinio ir įžeminimo laido sukeitimas vietomis rozetėje arba kištuke. Tokiu atveju prietaisas gauna maitinimą per fazinį ir įžeminimo laidus ir gali pažiūros normaliai dirbti. Tačiau prisilietus prie jo korpuso gaunamas elektros smūgis. Ši klaida laikoma mirtinai pavojinga.
Rimta klaida taip pat laikomas ir įžeminimo bei nulinio laido sukeitimas vietomis. To negalima patikrinti paprastu testeriu, tačiau galima nustatyti tikrinant rozetę profesionaliais prietaisais.
Klaida yra ir fazinio bei nulinio laidų sukeitimas vietomis. Nors neretai fazinis ir nulinis laidai vedžiojami vienodai atsargiai, kai kuriuose prietaisuose faziniam laidui visgi teikiama daugiau dėmesio, todėl sukeitus fazinį ir nulinį laidus vietomis jie tampa mažiau saugūs.
Senojo Tarybų Sąjungos standarto rozetė turėjo tik fazinį ir nulinį laidus, be įžeminimo kontakto. Be to, su faziniu ir nuliniu laidu buvo elgiamasi vienodai atsargiai, neatmetant galimybės jog neatidus elektrikas juos ne kartą sukeis vietomis. Patį kištuką irgi buvo galima įstatyti dviem padėtim, iš kurių nė viena nebuvo pažymėta kaip patartina. Montuojant tokią rozetę į dviejų laidų tinklą, jei tik abu laidai tvirtai prijungiami prie jiems skirtų kontaktų, montavimo klaidų greičiausiai nėra kaip padaryti.
Nors dabar naudojamos trijų kontaktų sistemos teisingai įrengtos yra daug saugesnės, atsirado daugiau galimų klaidų. Todėl, jei nesate absoliučiai tikri, kur fazė, kur nulis ir kur įžeminimas, patartina elektros instaliacijos savarankiškai nemontuoti, patikint šį darbą specialistui.